W niedzielę, 13 czerwca br. podczas Eucharystii o godz. 12.00 dziękowaliśmy wraz z Kręgami Domowego Kościoła na formacyjny rok spotkań.
15 czerwca 2021
W niedzielę, 13 czerwca br. podczas Eucharystii o godz. 12.00 dziękowaliśmy wraz z Kręgami Domowego Kościoła na formacyjny rok spotkań.
ks. Proboszcz