Nasze Sanktuarium nawiedzili pielgrzymi z parafii pw. św. Michała Archanioła z Goszczyna, pod przewodnictwem ks. kanonika Arkadiusza !.
12 sierpnia 2017
Nasze Sanktuarium nawiedzili pielgrzymi z parafii pw. św. Michała Archanioła z Goszczyna, pod przewodnictwem ks. kanonika Arkadiusza !.
ks. Proboszcz