1. Chciałbym wyrazić w imieniu całej wspólnoty parafialnej wdzięczność o. Janowi za wygłoszenie do nas Misji świętych, których celem było przygotowanie naszych serc na srebrny jubileusz naszej wspólnoty parafialnej.
2. Z racji Misji Parafialnych wystawienia Najświętszego Sakramentu i Nabożeństwa dla rodziców oczekujących dziecka dzisiaj nie będzie. Wystawienie Najświętszego Sakrament jak i błogosławieństwo rodzin oczekujących na narodziny dziecka zostaną wznowione od przyszłej niedzieli.
3. Zapraszamy parafian na adorację Najświętszego Sakramentu, nieszpory i konferencje jutro na godz. 20.00.
4. Droga krzyżowa w piątek o 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.
5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w piątek od 17.30.
6. Do chorych ks. Wojciech uda się w sobotę przed południem.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, a w dzisiejszym Gościu Niedzielnym m.in. Cud za przyczyna bł. Jana Pawła oraz Jana Paweł II papież Bożego miłosierdzia.
Pobierz jako PDF